Turkcell’den General Mobile 4G Android One Kampanyası Başladı

Google‘ın uygun fiyatlı ama kaliteli telefona herkes ulaşabilsin diyerek destelediği telefon Android One şimdi Turkcell ile kontratlı olarak satışta.

Android One‘ı ülkemizin markalarından General Mobile ile anlaşarak dağıtımını yaptıran Google şimdide Turkcell ile kontratlı olarak satın alma imkanı sunuyor. Bireysel olarak herhangi bir mağazadan da alabileceiğiniz telefonun perakende fiyatı 670 TL civarında seyrediyor.

android-one-siyah-turkcell

Genel olarak kullanıcı yorumlarının iyi yönde olduğu cihazda stok Android bulunuyor. Yani gelen her güncellemeyi aynı gün telefonunuza alabileceksiniz.

Android One Hakkında Kısa Kısa

Türkiye’de Android Lollipop 5.1.1 işletim sistemiyle çalışan ilk akıllı telefon. Her zaman son Android versiyonunu kullanma ayrıcalığı.

Qualcomm Snapdragon 410 mimarisiyle 64 bit güçlü işlemci.
2 GB RAM ile yüksek performans.
Corning teknolojisiyle güçlendirilmiş Gorilla Glass ekran.

android-one-siyah-turkcell-beyaz

Yüksek hızlı bağlantı sağlayan yeni nesil gelişmiş 4G-LTE altyapısı.

Çift LED flaş ve 13 MP kamerasıyla her koşulda göz alıcı fotoğraflar.

Turkcell tekliflerinde ise Konuşma + SMS + İnternet hepsi dahil pkaetler aylık 60 TL’den başlarken sadece İnternet ve Konuşma paketleri 58.98 TL’den başlıyor. Perakende almak isterseniz yine 679 TL’den ücretsiz kargo olarak satışa sunuluyor.

android-one-siyah-turkcell-arka

android-one-siyah-turkcell-on

Android One hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki videodan incelemesini izleyebilirsiniz. Unutmayın bu cihaz orta seviye bir akıllı telefondur. Buna rağmen Gorilla Glass camı, kamerası ve temiz yazılımı ile rahatlıkla tavsiye edilebilir bir üründür.

Android One Oyun Performansı

Android One Kutu Açılımı

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x