Turkcell’den Platinum Müşterilerine 10GB İnternet Hizmeti

Yoğun internet kullananlar için Turkcell Platinum tek adres: İlk kez 10 GB’li paketler

Turkcell Platinum yoğun iletişim ihtiyacı olan ve interneti yoğun kullanan müşterileri için paket dünyasını yeniledi. Üstelik Platinum müşterileri, artık hayatlarına keyif ve konfor katan ayrıcalıklarını sevdikleriyle de paylaşabilecekler. Turkcell Platinum, bu yeni dünyasını hazırladığı yepyeni ayrıcalıklar ve bol internetli tarifelerle taçlandırıyor.

Turkcell Platinum, müşterilerinin hayatına keyif, konfor katan ayrıcalıklarını ve hizmetlerini artık daha büyük kitlelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor. Bundan böyle Turkcell Platinum müşterileri ayrıcalıklarını sevdikleri ile paylaşabilecekler. Üstelik ayrıcalığın paylaşıldığı kişinin Turkcell’li olması yeterli; faturalı-faturasız, bireysel-kurumsal hat sahibi olması ya da tarifesi ise fark etmiyor.

Seçilen ayrıcalığı paylaşmak, Platinum uygulaması üzerinden tek dokunuşla mümkün. Bu sayede Platinum müşterileri ulaşımdan eğlenceye ve indirim fırsatlarına kadar sevdiklerini özel hissettirecek pek çok ayrıcalığı, sevdiklerine hediye edebiliyorlar.

turkcell-platinium

İlk kez 10 GB turbo hızında internet

Turkcell Platinum, yoğun iletişim halinde olan müşterilerine yepyeni ve avantajlı bireysel tarifeler de sunuyor. Ayda 75 TL’den başlayan ve Platinum Plus adını taşıyan tarifeler 6, 8 ya da 10 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS/MMS içeriyor. 10 GB’lık turbo hızında internet teklifi şu ana kadar sunulan bireysel paketler içerisinde en yüksek kotaya sahip olması açısından Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Platinum müşterilerine ve sevdiklerine özel yepyeni ayrıcalıklar

Yeni Platinum Hafta Sonu konsepti ile hafta sonları da daha ayrıcalıklı olacak. Hediye sinema biletlerinden indirimli kahvaltılara, yeni nesil kahvecilerde hediye kahvelerden Jatomi spor salonlarına ücretsiz girişlere kadar birçok yeni ayrıcalık Platinum Hafta Sonu ile Platinum müşterilerine sunulacak. Platinum müşterilere özel yeni tablet kampanyası ile çok yakında Platinum Plus 10 GB paketindeki müşteriler ZTE marka tabletlere ayda sadece 1 TL ek ücretle sahip olabilecek.

Platinum müşterileri alışveriş yaparken de ayrıcalıklı olacak. Zorlu Center’da yılsonuna kadar 250 TL’ye kadar olan her ay istedikleri bir alışverişlerinde %25 indirim ayrıcalığından yararlanabilecekler. Bunun için Zorlu World uygulamasına üye olmak yeterli olacak.

turkcell-platinium-logo

Turkcell Platinum hakkında:

Turkcell’in Platinum tarifelerini tercih eden müşteriler, hayatı kolaylaştıran ve konforu artıran bir ayrıcalıklar dünyasına adım atıyor. Turkcell Platinum, müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tüm iletişim ihtiyacını karşılarken diğer yandan; sıra beklemeden ve istediğinizde kapınıza kadar gelen hizmet, en yeni cihazlarda özel teklifler, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikte ayrıcalıklar sunuyor.

Turkcell Platinum ayrıcalıklar dünyası

Tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan 10 GB’ye varan internetli tarifeler
Yurtiçi paketlerini yurtdışında da kullanma imkanı
Cihazla ilgili kurulum ve satış sonrası destekPlatinum Hafta sonu ile:
Cuma ve Pazar günleri tüm Cinemaksimum’larda 2. Bilet hediye
Kırıntı ve Beyaz Fırın, Backhaus gibi 26 farklı noktada hafta sonu kahvaltılarında %25’e varan indirim
Jatomi Spor Salonları’na hafta sonu ücretsiz giriş
MOC, BrewLab ve Cup of Joy gibi yeni nesil kahvecilerde ikinci kahve hediyesi
Romeo e Giulietta hafta sonu gösterilerine %25 indirim
Tüm Cinemaximum Sinemaları’nda Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar 2.bilet hediye
Kanyon, Cevahir, Metrocity, Buyaka, Özdilek ve İstanbul Optimum Outlet alışveriş merkezlerinde ücretsiz vale
Alfred Concierge Hizmetleri özel şoför hizmetinde %10 indirim
İzmir, Çeşme, Bodrum, Dalaman, Ankara- Aşti, Antalya, Adana-Mersin, Konya, Gaziantep, Samsun’da Havaş ile ücretsiz havalimanı transferi
Deniz Taksi’den %50 indirim
Yaban Akademi ile yapılan iş birliği çerçevesinde; Okçuluk, Off-road, Amatör Balıkçılık, Doğa Fotoğrafçılığı, Köpekleri Anlama, Oryantiring ve Olimpik Atıcılık eğitimlerinden birine çift kişilik ücretsiz katılım
Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki çeşitli gösteri ve etkinliklerde %25’e varan indirim
Zorlu World uygulaması ile her ay Zorlu Center’da 250 TL’ye varan bir alışverilerinde %25 indirim S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi’nde ücretsiz “Pusetli Anneler Günü” etkinlikleri
Ücretsiz 500 GB Akıllı Depo saklama alanı
Ücretsiz SMS Plus Servisi
7/24, özel Platinum Müşteri Hizmetleri
Kapıya kadar hizmet getiren Platinum Hizmet Ekibi
En yeni akıllı telefonlarda ve tabletlerde ayrıcalıklar
Ön rezervasyonla adrese teslimat
Aksesuar indirimleri ve hediyeler
Yedek cihaz ve cihaz tamir desteği

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x