Türkiye’nin İlk ve Tek MMOFPS Oyunu Zula Artık BigKazan Platformunda

MadByte Games ve Lokum Games ortaklığı ile Türkiye’nin ilk ve tek MMOFPS oyunu olarak piyasaya sürülen Zula artık BigKazan platformunda!

Zula’ya BigKazan üzerinden giriş yapan ya da kayıt olan tüm kullanıcılara AKS 74U, Pars ve %10 hızlı silah doldurma güçlendirmesi içeren özel BigKazan silah seti hediye ediliyor. Ayrıca oyuna her giriş ve oyun içi alışveriş,

BigKazan.com sitesi üzerinden harcanabilen BigPuanlar kazandırıyor. Bunun yanı sıra, BigKazan marketinde sadece BigKazan kullanıcılarına özel Zula fırsatları ve kampanyaları da oyuncuları bekliyor!

zula-bigkazan

BigKazan Hakkında;
2015 Mayıs ayında kurulan BigKazan, Türkiye Video oyun pazarına giriş yapmak isteyen ya da daha önce girmiş olan yabancı oyun firmalarına, kullanıcı kazanımı, etkileşim ve monitizasyon adımlarını içeren %100 pazarlama desteği vermektedir. G2A.com, WSVG, Wargaming, Crytek, Oasis Games, gibi dünyanın popüler oyun yapımcı ve yayıncılarıyla anlaşma sağlamış olan BigKazan, aynı zamanda Türkiye’de Turkcell, Digitürk, StarTV, Doğuş Yayın Grubu, Hürriyet.com.tr ve benzeri yerel markalarla iş ortaklıkları yaparak; yurtdışı firmalarına, oyuncularına ve üyelerine farklı faydalar sağlayacak “oyunlaştırma” kurgusuna dayalı BigKazan platformunu da sunuyor.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x