Ucuz Oyun Pazarı G2A Nedir Güvenli Midir?

Ubisoft’un uPlay, Valve’nin Steam‘i, EA’nin Origin‘i..

Bir çok oyun yapımcısı firmanın kendi oyun satış bölümünü kurarak satışlara başlaması, özellikle Steam ile başlayan ucuz ve orijinal oyun alma fırsatı binlerce oyuncuyu ülkemizde korsan oyundan uzak tutmayı becerdi. Cd oyun dönemi kapandı demek zor tabi ama eskisi gibi korsan cd satan yerleri artık fazla görmüyoruz. Gerek firmaların korsan oyun kurulumları için getirdiği kısıtlamalar, gerekse de korsan oyunların cracklerini hazırlayanların mutlaka bu dosyalara trojan bırakması korsan sektörünü bitiren başlıca sebeple diyebiliriz.

Peki, bunları neden anlattık? Hala korsan oyun kullananlar varsa durumun nasıl gittiği hakkında bilgi sahibi olmalarını istedik. Evet oyunlar pahalı ama gerçekten ucuza oyun almak istiyorsanız fırsatlar önünüze serilmiş durumda. Black Friday, yılbaşı, bahar, yaz indirimi derken her an indirim olabiliyor. 2 TL’ye orijinal oyun almak gibi bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. İşte tam burada G2A firması devreye giriyor ve size ucuz oyun nasıl alınırsa öyle sunuyor.

g2abnr

Orijinal oyunları ucuza nasıl alırsınız?

Sürekli kampanya kovalamak istemiyorsanız size biraz dan bir site tanıtacağız. Sitenin adı G2A.

G2A NEDİR

Oyun dünyasının sahibinden.com sitesi diyebiliriz. Wiki verilerine göre toplam 6 milyon üyesi var ve her ay 250 bin adet daha üye ekleniyor. Firma 2015 yılında Twitch ve Yotube kullanıcıları ile beraber başlattığı Çocuklara Yardım fonu ile 500.000$ topladı. Sitenin özelliği ise orijinal oyun cd key’i satması. Fakat bu oyun keyleri farklı kişiler tarafından satılıyor. G2A sitesi alıcılar ile satıcıları birleştirirken dilerseniz size G2A SHIELD koruması alarak karşı tarafın size doğru ürünü satmasını sağlayabiliyorsunuz. Firma G2A Shiled sistemi için sizden bir kaç dolar talep ediyor. Satın alıp almamak size kalmış.

Şimdilik G2A hakkında bunları yazıyor. Zaman zaman size ucuz oyunların bağlantılarını da sizlere buradan paylaşacağız.

Bu arada G2A sitesine üye olduktan sonra referans bağlantınızı arkadaşlarınıza vererek, onların ömür boyunca alacağı tüm oyunlardan kazanç elde edebiliyorsunuz. Konu hakkında sorularınız olursa, yorum olarak gönderebilirsiniz.

G2A ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

G2A Haftalık indirimlerde de Preorder lar dahil bir çok oyunda indirim bulabilirsiniz.

Oyunlardan bazıları

g2a-haftalik-indirimler

TITANFALL 2

ANOMALY

FIFA 2017

BATTLEFIELD 1

DARK SOULS

GTA 5  – 91 TL’den kapandı.

PES 2017  – 90 TL

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
alit

oyunları buradan alıyorum sürekli. hem steam hem de burası var

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x