Verizon LG G3 Kullanıcılarına Android 6 Güncellemesini Gönderdi

Verizon LG G3 kullanıcılarına Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yaymaya başladı.

Bunun haberi ise Reddit üzerinde Jrdnram_98 adlı kullanıcının yazısıyla ortaya çıktı. Aşağıdaki görüntüyü paylaşan kullanıcı Verizon üzerinden satın LG G3 cihazına gelen güncelleme uyarısını paylaştı.

lg g3 android 6 guncellemesi

Güncelleme yapı numarası MRA58K taşır ve VS98546A ise yazılım versiyonu olarak ortaya çıkıyor.

Geçen ayın sonunda da Polonya’da LG G3 kullanıcıları Android 6 güncellemesini almaya başlamışlardı. Kore’li firma güncellemeleri bölge bölge gönderip eğer başarılı olursa bütün dünyaya yaymaya başlıyor. ABD’li gsm firması Verizon’unda güncellemeyi yapmasıyla beraber Türkiye’de de LG G3 Android 6 güncellemesinin eli kulağında diyebiliriz.

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
aliveli

Güncellemeyi aylardır dağıtamayan lg malesef sınıfta kaldı zaten güncellemenin g3 de ekran menülerinden başka elle tutulur bir ilerleme sağlamadığı aksine pil ömrünü kısalttığı görüşleri var.

Yönetici
PetaBayt
Reply to  aliveli

Evet mart ayı da geldi ve LG harıl harıl yeni modellerine çalışıyor. Android 5 güncellemleri hızlıydı fakat Android 6 konusunda sınıfta kaldı.

YottaBayt

lg g3 için ocak sonu yada şubat başı dediler mart geldi hala güncelleme gelmedi saçmalık bence okadar yeni telefon çıktı lg den hala 6.0 gelmedi

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x