Verizon LG G3 Kullanıcılarına Android 6 Güncellemesini Gönderdi

Yazar

Verizon LG G3 kullanıcılarına Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yaymaya başladı.

Bunun haberi ise Reddit üzerinde Jrdnram_98 adlı kullanıcının yazısıyla ortaya çıktı. Aşağıdaki görüntüyü paylaşan kullanıcı Verizon üzerinden satın LG G3 cihazına gelen güncelleme uyarısını paylaştı.

lg g3 android 6 guncellemesi

Güncelleme yapı numarası MRA58K taşır ve VS98546A ise yazılım versiyonu olarak ortaya çıkıyor.

Geçen ayın sonunda da Polonya’da LG G3 kullanıcıları Android 6 güncellemesini almaya başlamışlardı. Kore’li firma güncellemeleri bölge bölge gönderip eğer başarılı olursa bütün dünyaya yaymaya başlıyor. ABD’li gsm firması Verizon’unda güncellemeyi yapmasıyla beraber Türkiye’de de LG G3 Android 6 güncellemesinin eli kulağında diyebiliriz.

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
aliveli
08 Mart 2016 19:24

Güncellemeyi aylardır dağıtamayan lg malesef sınıfta kaldı zaten güncellemenin g3 de ekran menülerinden başka elle tutulur bir ilerleme sağlamadığı aksine pil ömrünü kısalttığı görüşleri var.

Yönetici
08 Mart 2016 19:48
Reply to  aliveli

Evet mart ayı da geldi ve LG harıl harıl yeni modellerine çalışıyor. Android 5 güncellemleri hızlıydı fakat Android 6 konusunda sınıfta kaldı.

YottaBayt
10 Mart 2016 04:57

lg g3 için ocak sonu yada şubat başı dediler mart geldi hala güncelleme gelmedi saçmalık bence okadar yeni telefon çıktı lg den hala 6.0 gelmedi

Benzer Yazıları Okuyun

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x