Vodafone Akıl Almaz Koruma Paketleri

Vodafone, yenilikçi, rakipsiz cihaz teklif ve hizmetlerini bir araya getirdiği “Akıl Almaz” akıllı cihaz platformu kapsamında sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekliyor. Vodafone’un akıllı telefonları korumak amacıyla sunduğu Akıl Almaz Koruma Paketi, Cep Kurtaran hizmetiyle cihazların her türlü sorununa karşı ayda 5 TL’den başlayan taksitlerle güçlü bir güvence sağlıyor. Akıl Almaz Koruma portföyüne eklenen yepyeni “Akıl Almaz Koruma Paketi Large” ise Cep Kurtaran hizmetiyle akıllı telefonlara tam koruma sağlarken, Redlife aksesuarlarında geçerli 75TL’lik hediye aksesuar çeki de sunuyor. “Akıl Almaz Koruma Paketi Large” ayda sadece 8 TL’den başlayan taksitlerle sunulurken, akıllı telefonunu Akıl Almaz Koruma Paketlerinden biri ile alan kullanıcılara telefon modeliyle uyumlu kılıf ve ekran koruyucu hediye ediliyor.                                              

Kullanıcılara akıllı cihazlarını seçerken, öderken ve kullanırken her aşamada sunduğu tüm kolaylıkları “Akıl Almaz” akıllı cihaz platformunda birleştiren Vodafone, şimdi bu kolaylıklara bir yenisini daha ekliyor.

Vodafone, cihazların ekran kırılması, sıvı teması veya çalınma gibi sorunlarına karşı ayda 5 TL‘den başlayan taksitlerle sunduğu Akıl Almaz Koruma Paketini yeni seçeneklerle daha da güçlendiriyor. Akıllı telefon alırken, telefonun başına gelebileceklere karşı hazırlıklı olmak isteyen aboneler, Akıl Almaz Koruma Paketleri arasına eklenen yeni “Akıl Almaz Koruma Paketi Large” ile akıllı telefonlarına uçtan uca koruma sağlarken, dilediği aksesuarlara da sahip oluyor. Akıllı telefonlarını “Akıl Almaz Koruma Paketi Large” ile Vodafone’dan alan kullanıcılar, paketle verilecek ‘Cep Kurtaran‘ hizmetinin hediye sigorta poliçesi ile cihazlarını çalınma ve hasarlara karşı korumaya alıyor. Paket kapsamında telefonlarıyla uyumlu hediye kılıf ve ekran koruyucusunun yanı sıra 75 TLdeğerindeki Redlife aksesuarlarına da sahip oluyorlar. Cep Kurtaran hizmeti ile abonelere, cihaz kurulum desteği ve yönlendirme sağlanırken, garanti kapsamında olan veya kapsam dışındaki tüm arızalara anında müdahale desteği veriliyor. Ayrıca kullanıcılar, telefonlarının başına gelebilecek ekran kırılması, sıvı teması veya çalınma gibi tüm sorunlarda 0850 455 0 542 numaralı telefonu arayarak sorunlarına anında çözüm bulabiliyor. Paket ile akıllı telefonun evden teslim alımı, yetkili teknik serviste onarımı ve eve teslim edilme süreçleri Vodafone tarafından gerçekleştirilirken, garanti dışında kalan düşme, kırılma, sıvı teması, yüksek voltaj gibi tüm arızalar için ücretsiz onarım ile hediye sigorta poliçesinin şartlarına göre değişim hizmeti sunuluyor. ‘Akıl Almaz Koruma Paketi Large’ kapsamında sunulan 75 TL değerindeki aksesuar çeki ise kullanıcıların Vodafone Cep Merkezleri‘nde bulunan Redlife marka akıllı telefon aksesuarlarından dilediklerine sahip olmalarını sağlıyor. Üstelik “Akıl Almaz Koruma Paketi Large”, seçilen akıllı telefon modeline göre ayda sadece 8 TL‘den başlayan ek ödemelerle sunuluyor.

Fotoğraf için tasarlanan “ASUS ZenFone 3” Akıl Almaz Koruma Paketi ile sadece Vodafone’da!

‘Akıl Almaz’ akıllı cihaz platformu kapsamında hem sunduğu koruma paketlerini hem de akıllı cihaz portföyünü daha da genişleten Vodafone, bu doğrultuda ASUS ile yeni bir işbirliği de gerçekleştirdi. Asus’un tüm dünyada büyük beğeni toplayan Zenfone serisinin son üyesi ASUS ZenFone 3, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super IPS+ LCD ekranı ile öne çıkarken, ‘Akıl Almaz’ akıllı cihaz platformu kapsamında ayda 45 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. 3000 mAh kapasitesindeki güçlü bataryası ve 16 MP (ön), 8 MP (arka) kamerası ile her anı yakalayabilen ASUS ZenFone 3, 8 çekirdekli Qualcomm işlemcisiyle tüm ihtiyaçları karşılıyor. Parmak izi okuyucusu sayesinde tuş kilidi kolaylıkla açılabilen ve kişisel bilgileri koruyan cihaz, 3 GB RAM’i ve 32 GB dahili hafızası ile üst seviyede performans sunuyor. 

“Huawei GT3” de Akıl Almaz Koruma Paketi ile sadece Vodafone’da!

Vodafone’un Huawei ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında yüksek performansı uygun fiyata erişilebilir kılan yepyeni Huawei GT3 modeli, ayda 20 TL’den başlayan fiyatlarla herkese 4.5G uyumlu akıllı telefon sahibi olma fırsatı sunuyor. 5.2 inç boyutundaki full HD ekranı, 13 MP (arka) ve 8 MP (ön) kamerasıyla en iyi görüntüleri yakalayan Huawei GT3, 8 çekirdekli güçlü işlemcisiyle her işin üstesinden geliyor. 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızasıyla üstün bir kullanıcı deneyimi sunarken, 3000 mAh gücündeki bataryası ve parmak izi okuyucusu ile etkileyici bir performans sergiliyor. Üstelik bu iki cihaz Akıl Almaz Koruma Paketleri ile sadece Vodafone’da sunuluyor.

Ender Buruk: “Vodafone’dan akıllı telefon alanlar her zaman daha avantajlı”

Türkiye’de herkesi akıllı telefon sahibi yapma hedefiyle en avantajlı ve cazip kampanyaları geliştirmeye devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, geleceğin teknolojilerini herkes için erişilebilir kılma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında kullanıcılara sunduğumuz, telefonları çalınma ve hasarlara karşı koruyan koruma paketi kullanıcılarımız tarafından oldukça rağbet görmeye devam ediyor. Bu doğrultuda biz de şimdi yeni geliştirdiğimiz ‘Akıl Almaz Koruma Paketi Large’ı kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. ‘Akıl Almaz Koruma Paketi Large’ ile Vodafone’dan akıllı telefonlara uçtan uca koruma sağlıyoruz. Paket sayesinde garanti kapsamında olsun veya olmasın tüm sorunlara anında müdahale ediliyor. Kullanıcılar tek numara ile tüm sorunlara hemen çözüm bulabiliyor. Bununla birlikte, ‘Akıl Almaz’ akıllı cihaz platformumuzun portföyünü ASUS ve Huawei ile geliştirdiğimiz işbirliğiyle daha da güçlendirdik. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran ASUS ZenFone serisinin en yeni üyesi ZenFone 3’ü 45 TL’den başlayan fiyatlarla abonelerimize buluşturuyoruz. Ayrıca, platform kapsamında 4.5G uyumlu son teknoloji Huawei GT3’ü de 20 TL’den başlayan fiyatlarla abonelerimize sunuyoruz. Müşterilerimizi son model cihazlarla ve Akıl Almaz tekliflerimizle buluşturarak Türkiye’nin dijital dönüşümüne hizmet etmeyi hedefliyoruz. Bu vesileyle hem 4.5G uyumlu bir akıllı telefon sahibi olmak hem de telefonunu uygun fiyatlarla koruma altına almak isteyen herkesi Vodafone Cep Merkezlerine veya vodafone.com.tr’ye davet ediyoruz.”

Vodafone’un “Akıl Almaz” akıllı cihaz platformu kapsamında sunduğu 4.5G uyumlu Huawei GT 3 ve ASUS ZenFone 3‘ün özellikleri ise şöyle: 

 

Huawei GT 3

 

Ekran Boyutu: 5.2 İnç Full HD

Dahili Depolama: 16 GB         

Bellek (RAM): 2 GB    

4.5G Desteği: Var

Batarya Kapasitesi: 3000 mAh

Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080p

Kamera Çözünürlüğü: 13 MP / 8 MP

CPU Çekirdeği: 8 Çekirdek

Parmak izi okuyucu: Var

Boyutlar: 147.1 x 73.8 x 8.3 mm

İşletim Sistemi: Android 6.0 Marshmallow

 ASUS ZenFone 3

 

 Ekran Boyutu: 5.5 İnç Full HD

 Dahili Depolama: 32 GB         

 Bellek (RAM): 3 GB    

 4.5G Desteği: Var

 Batarya Kapasitesi: 3000 mAh

 Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080p (Super IPS+)

 Kamera Çözünürlüğü: 16 MP / 8 MP

 CPU Çekirdeği: 8 Çekirdek

 Parmak izi okuyucu: Var

 Boyutlar: 152.6 x 77.4 x 7.7 mm

 İşletim Sistemi: Android 6.0  Marshmallow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vodafone’un ‘Akıl Almaz’ koruma paketleri ve cihaz fırsatlarından yararlanmak isteyen herkesin Vodafone Cep Merkezleri‘ni veya vodafone.com.tr‘yi ziyaret etmesi yeterli oluyor.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x