Vodafone FreeZone Etkinliğine Özel Yeni Tarife

Türkiye’nin en büyük müzik etkinliği Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması
bir kez daha genç müzisyenlere yeteneklerini gösterme fırsatı sunacak. Vodafone FreeZone, bu yıl 19’uncusu düzenlenen ve Türkiye’nin 81 ilinden binlerce liseli gence ulaşmayı hedefleyen yarışmanın şerefine, liseli gençlere interneti doya doya kullanacakları yepyeni bir tarife sunuyor. Faturasız Esnek Small Tarifesi’ne geçen tüm liseli Vodafone FreeZone’lular, 750 dakika, 5.000 SMS ve 2GB’ı geceleri geçerli tam 4GB internetli pakete 22 TL’ye sahip oluyor.
 

Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone’un sponsorluğunda ve Serhat Hacıpaşalıoğlu’nunönderliğinde End Productions tarafından düzenlenen Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması, bir kez daha gençleri müzik sahnesine taşımaya hazırlanıyor.

Bu yıl 19’uncusu düzenlenecek ve Türkiye’nin 81 ilinden gençleri aynı platformda buluşturacak olan Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması şerefine liseli Vodafone FreeZone’lulara interneti doya doya kullanacakları yepyeni bir tarife sunuluyor. logo-alternate-3220

Kampanya kapsamında, liseli Vodafone FreeZone’lular 750 dakika, 5.000 SMS, 2GB internetesahip Faturasız Esnek Small Tarifesi’ne geceleri geçerli ek 2GB internet hediyesiyle sadece22 TL‘ye sahip olabiliyor. Faturasız Esnek Small Tarifesi’ne geçmek isteyenlerin en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğraması yeterli. Gece 00.00-06.00 saatleri arasında geçerli ek 2GB internetten faydalanmak içinse, Faturasız Esnek Small Tarifesi’ne geçen FreeZone’luların FATURASIZ GECE yazıp 3636’ya SMS göndermeleri gerekiyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal şunları söyledi:

fatih-uysal-290-3306“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin gerçek ihtiyaçlarını tespit ederek bunları tam olarak karşılayan yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirme hedefiyle çalışıyoruz. Her segmentin beklentisinin farklı olmasından hareketle 25 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlar yaratmak üzere Mayıs 2011’de Vodafone FreeZone markasını hayata geçirdik. Vodafone FreeZone ile gençlere yarattığımız özgürlük alanları ile gençlerin kendi çizdiği özgürlük yolculuğunda onlara yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Yaptığımız araştırmalarda gençlerin hayatlarındaki sorumlulukların bilincinde olduklarını ve bu sorumlulukların arasında kendilerine özgürlük alanları yaratmaya, limitleri biraz da olsa esnetmeye çalıştıklarını gözlemledik. ‘Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız’ diyerek gençleri zorunluluklarından az da olsa uzaklaştıracak birçok fırsat yaratmayı amaçladık. Bunun için avantajlı tarifeler, akıllı telefon fırsatları, gençlerin sosyal hayatlarında en sevdikleri ve en çok vakit ayırdıkları aktiviteleri de içine alan birçok alanda onlara desteğimizi sürdürüyoruz. Bu yıl da Vodafone FreeZone 19. Liselerarası Müzik Yarışması şerefine liseli Vodafone FreeZone’lulara interneti doya doya kullanabilecekleri Faturasız Esnek Small Tarifesi’ni çok avantajlı fiyatla sunuyoruz. Bu tarifemizle gençler, mevcut 750 dakika, 5.000 SMS, 2GB internetli pakete ek olarak geceleri kullanabilecekleri 2GB fazladan internete sahip olabilecekler. Böylelikle yarışmaya hazırlandıkları geceler boyunca internetsiz kalmayacaklar.”

Esnek tarifeler ihtiyaçlara göre şekilleniyor

Haziran 2014’te lanse edilen Esnek Tarifeler, hem faturalı hem faturasız genç abonelerin tarifelerini ihtiyaçlarına göre şekillendirmesine imkân veriyor. Faturalı Esnek Tarifeler, kontrata göre esnerken; Faturasız Esnek Tarifeler ise Youtube, Spotify gibi ek paketlerle esniyor ve tarife içerikleri büyütülüyor. Vodafone FreeZone Esnek Tarife kullanan gençler, tarifenin içeriğini kafalarına göre tek bir SMS ile büyütüp küçültebiliyor. Tarife detayları ve esnetme opsiyonları hakkında detaylı bilgi için: www.vodafonefreezone.com

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x