Vodafone Kobi’lere Özel Mobil Uyumlu Websitesi İndirimi

Vodafone’lu Kobi’lere Özel Mobil Uyumlu Websiteleri Yellow Pages’da % 50 İndirimli

Yarına Hazırım Platformu ile işletmelerin dijitalleşme ihtiyaçlarını analiz eden Vodafone, Vodafone İş Ortağım çatısı altında kurumsal müşterilerine yenilikçi dijital deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük online firma rehberi Yellow Pages ile yapılan işbirliği kapsamında, Vodafone Red Business abonesi KOBİ’ler, başta mobil uyumlu websiteleri olmak üzere dijital tanıtıma ait tüm ihtiyaçlarını %50 indirimli karşılayabiliyor. Vodafone Red Business abonesi olan işletmeler ayrıca, binlerce firmanın birbirine ulaşmak için kullandığı Yellow Pages’a hiçbir ücret ödemeden standart sayfa profillerini güncelletebiliyor. 

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone Türkiye, kurumsal müşterilerine özel olarak sunduğu yenilikçi çözümlerine bir yenisini daha ekledi. İşletmelere maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan çözümler sunan  Vodafone İş Ortağım çatısı altında Türkiye’nin en büyük online firma rehberi Yellow Pages ile yapılan işbirliği kapsamında, Vodafone Red Business abonesi KOBİ’ler, başta mobil uyumlu websiteleri olmak üzeredijital tanıtıma ait tüm ihtiyaçlarını %50 indirimli karşılayabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca, firmalara yerel arama, dijital haritalar, web siteleri, sosyal medya, online reklam ve pazarlama gibi alanlarda hizmet veren ve binlerce firmanın birbirine ulaşmak için kullandığı Yellow Pages’da standart sayfa profili güncelletmek de, Vodafone Red Business abonesi işletmeler için ücretsiz sunuluyor. Red Business’lı KOBİ’ler şirketlerini binlerce müşteriye ücretsiz ulaştırırken Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsun danışmanlık verecek gerçek bir müşteri temsilcisine de sahip olacaklar.

Vodafone’lu KOBİ’ler dijital dünyada rekabete hazır

31 Mart 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için Red Business’lı işletmelerin YELLOW yazıp 6666’ya kısa mesaj (SMS) göndererek ya da Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerinden şifre almaları yeterli.  Red Business’lı işletmeler alacakları şifre ile kendilerine özel atanan Yellow Pages temsilcilerine 0212 978 57 00 no’lu telefondan ulaşabiliyor ve hiçbir ücret ödemeden Yellow Pages dijital rehberinde standart sayfa profillerini ücretsiz güncelletebiliyor. Dijital dünyada rekabete hazır olmak isteyen işletmelere özel hazırlanan mobil uyumlu websitesi ve dijital haritaları içeren Dijital Varlık Paketi’ni ise yine aynı şifre ile dilerlerse %50 indirimle 750 TL’ye satın alabilecekler. Ayrıca Apple Haritalarda ücretsiz konumlandırma hizmetinden de faydalanabilecekler.

Engin Aksoy: “Red Business’lı KOBİ’lerimize dijital dünyada var olmanın kapılarını açıyoruz.”

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi:

vodafone-turkiye-icra-kurulu-baskan-yardimcisi-engin-aksoy-1231

“Vodafone İş Ortağım çatısı altında oluşturduğumuz Yarına Hazırım Platformu ile işletmelerin dijital skorlarını hesaplayarak dijitalleşme konusundaki ihtiyaçlarını belirliyor ve bu ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyoruz. Vodafone olarak, KOBİ’lerin yüzde yüz yarına hazır olmasının üç adımda gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Mobil internet kullanmak, işini akıllı cihazdan takip etmek ve teknolojik çözüm kullanmak olarak tanımladığımız bu adımlarda Vodafone Red Business tarifelerini amiral gemimiz olarak konumlandırıyoruz. Vodafone Red Business ile yoğun iş hayatı olan KOBİ’lerin ihtiyaçlarını dijital çözümlerle eksiksiz karşılayarak onlara daha verimli bir iş ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda, Red Business’lı KOBİ’lerimize dijital dünyada var olmanın kapılarını Yellow Pages işbirliğimizle açıyoruz. Bu kapsamda, Türkiye’nin en geniş online firma rehberini derleyen lider marka Yellow Pages’ın dijital tanıtıma dair sunduğu tüm hizmetlerden Red Business’lı KOBİ’lerimiz %50 indirimli faydalanabiliyor. İşbirliği kapsamında sunduğumuz çözümlerle İşletmeler dijital platformda bilinirlik oranlarını yükseltebilecek, dolayısıyla daha çok müşteriye ulaşarak verimliklerini artırabilecekler. Vodafone olarak, kurumsal müşterilerimizin dijitalleşmesi için yeni çözümler sunmayı ve onlara avantaj sağlayan ilkleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.”

Red Business tarifeleri ile 162 milyon TL’lik fayda sağlandı

Vodafone, kurumsal müşterileri için 2 yıl önce geliştirdiği ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda yenilediği  Red Business tarifeleri kapsamında abonelerinin mobil hizmetlerini eksiksiz karşılamayı hedefliyor.  Buna göre, paket içerikleri artırılan Vodafone Red Business tarifeleriyle aboneler daha fazla dakika, SMS ve data imkânından yararlanabiliyor. Aboneler ayrıca, Her Şey Dahil Pasaport sayesinde Vodafone Red Business tarifelerini 51 ülkede özgürce kullanabiliyor. Şirketle sürekli bağlantı sağlamak isteyen aboneler ise Vodafone’un ücretsiz Güvenli Depo servisi ile kurumsal verilerini ve kişisel dosyalarını bulutta sınırsız saklayabiliyor.  Vodafone Tek Telefon servisi ile Türkiye’de ilk kez sabit hat ile cep telefonu birleştiriliyor.Red Business kapsamında sunulan ayrıcalıklar sayesinde, abonelere GSM dışı faydalarla 3 milyon TL, Her Şey Dahil Pasaport ile 137 milyon TL, yurtdışı aramalarda 22 milyon TL olmak üzere sadece 1 yılda toplam 162 milyon TL’lik fayda sağlandı

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x