Vodafone Öğretmenler Günü’ne Özel Fırsatlar

Vodafone, yoğun akıllı telefon kullanımıyla farklılaşan kamu çalışanları ve ailelerinin iletişim ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak üzere tasarladığı Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri ile 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel fırsatlar sunuyor. Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri abonesi olan öğretmenler, 20-29 Kasım tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında 1 hafta boyunca her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS kazanacak veya önemli markalarda %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabilecek. Aynı zamanda Vodafone Smart 6 cihazlarına özel 120 TL’lik ek indirimden de faydalanabilecekler.

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, kamu çalışanlarına özel avantajlarla geliştirdiği Akıl Küpü Kamu Tarifeleri altında 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle öğretmenlere yönelik yeni bir kampanya sunuyor.

ender-buruk-630-2920

Kampanya kapsamında, Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri abonesi öğretmenler, 1 hafta geçerli her yöne1000 dakika ve 1000 SMS kazanacak veya önemli markalarda %50’ye varan indirim fırsatına sahip olacak. 20-29 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyadan yararlanabilmek için24KASIM yazıp 1006‘ya ücretsiz SMS göndermeleri yeterli. Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri abonesi öğretmenler ayrıca, Vodafone Smart 6 cihazlarına özel ek 120 TL’lik indirimden de faydalanabilecekler.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye’de herkese ilham vermeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Kısa süre önce Akıl Küpü Kamu Tarifeleri’ni ekleyerek zenginleştirdiğimiz faturalı portföyümüzde kamu çalışanlarına özel avantajlı tarifeler ve sürpriz fırsatlar sunuyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde de öğretmenlerimizi unutmadık ve Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri’ne abone öğretmenlerimize özel bir kampanya hazırladık. Bu vesileyle değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor, tüm kamu çalışanlarını Akıl Küpü Kamu Tarifelerimiz ile Vodafone’un sunduğu avantajlardan yararlanmaya davet ediyoruz.”

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x