Vodafone Türkiye’ye Bilişim ve Demokrasi Ödülü

Ulusal Bilişim Kurultayı kapsamında Vodafone Türkiye‘ye “Bilişim ve Demokrasi Ödülü” verildi. Ödülü şirket adına İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Başbakan Binali Yıldırım ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın elinden aldı. 

Süel,  “Vodafone Türkiye olarak bilişimin gücüyle demokrasinin yanındayız. Ülkemizin dijital geleceğine öncülük etme hedefimizle yatırımlarımıza aynı hız ve kararlılıkla devam edeceğiz” dedi. 

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafındanAnkara’da düzenlenen 33. Ulusal Bilişim Kurultayı kapsamında Vodafone Türkiye’ye “Bilişim ve Demokrasi Ödülü” verildi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel’e ödülü Başbakan Binali Yıldırım ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan verdi.

“Bilişim ve Demokrasi” ana temasıyla bugün ve yarın devam eden Ulusal Bilişim Kurultayı’nda bilişim, internet, yeni medya, demokrasi alanlarında davetli katılımcılar konuşmalar yapıyor. Açılışını Başbakan Binali Yıldırım’ın yaptığı kurultayda 15 Temmuz gecesinde yaşananlar ile bilişim sektörünün önemine vurgu yapılırken Vodafone Türkiye’ye de bu kapsamda “Bilişim ve Demokrasi” ödülü verildi. Başbakan Binali Yıldırım ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan tarafından verilen ödülü Vodafone Türkiye adına İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel aldı.

Hasan Süel: Vodafone Türkiye olarak bilişimin gücüyle demokrasinin yanındayız

Konuya  dair açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yardımcısı Hasan Süel şöyle konuştu:

“Vodafone Türkiye olarak, 15 Temmuz gecesi ülkemizin demokratik kurumlarına ve demokrasisine yapılan saldırıları şiddetle kınıyor; saldırılarda hayatını kaybeden masumlara Allah’tan rahmet, yakınlarına ve halkımıza başsağlığı diliyoruz. Olaylar boyunca kesintisiz hizmet vererek, abonelerimizin acil iletişim ihtiyaçlarına destek olmak için ücretsiz data ve konuşma verdik. Türkiye bizim için önemli ve hızlı büyüyen bir pazar. Türkiye pazarına güven ve bağlılığımız sürüyor. Ülkemizin dijital geleceğine öncülük etme hedefimizle yatırımlarımıza aynı hız ve kararlılıkla devam edeceğiz. Bu nedenle bugün burada aldığımız ödül bizim için son derece anlamlı. Vodafone Türkiye olarak bilişimin gücüyle demokrasinin yanındayız.”

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x