Vodafone’dan Abonelerine Her Pazartesi Sürpriz Hediyeler

VODAFONE’DAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE YENİ DÖNEM

Türkiye’de aboneleri tarafından en çok tavsiye edilen operatör olan Vodafone, müşteri memnuniyeti konusunda yeni bir dönem başlatmak için düğmeye bastı. Müşteri Memnuniyeti Programı ile mevcut ve yeni müşterilerine halihazırda birçok avantaj sunan Vodafone, şimdi de “Vodafone’da bana ne var?” diyen tüm abonelerine “Vodafone Yanımda” mobil uygulamasıyla her pazartesi günü kişiye özel sürpriz hediyeler kazanma imkanı sunuyor.

Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda mükemmel müşteri deneyimi sağlamaya odaklanan Vodafone, faaliyetlerinin merkezine yerleştirdiği müşterileri için bir ilki daha gerçekleştiriyor. Vodafone abonelerinin hatlarıyla ilgili tüm işlemleri kolayca yapabilmelerine imkan tanıyan “Vodafone Yanımda” mobil uygulaması, abonelerin her pazartesi kendilerine özel sunulan sürpriz ve özel hediyelerden birini kazanmasını sağlıyor.

Pazartesi günleri tüm kullanıcılarına kişiye özel sürpriz hediyeler kazandıran “Vodafone Yanımda” uygulaması içinde “Bana ne var?” isimli bölüm bulunuyor. Sürpriz hediyelere “Bana ne var?” bölümünden ulaşabilen Vodafone’lular, bu sekme içindeki “Pazartesi Sürprizi” bölümüne girip telefonlarını sallayarak kendilerine özel sunulan iki sürpriz hediyeyi görüntüleyebiliyor ve bu iki hediyeden dilediklerini seçiyorlar. Vodafone’un abonelerine sunduğu sürpriz hediyeler veya diğer avantajlara ulaşmak isteyen tüm kullanıcıların akıllı telefonlarına AppStore ve Android market aracılığıyla “Vodafone Yanımda” mobil uygulamasını indirmeleri yeterli. Uygulamayı telefonlarına yükleyen Vodafone’luların sürpriz hediyelerden birini kazanmak için her pazartesi uygulamaya girmeleri, akıllı telefon sahibi olmayanların ise 5065’e kısa mesaj (SMS) atmaları yeterli oluyor.

Kullanıcılar “Vodafone Yanımda” uygulamasının “Bana ne var?” alanında pazartesi sürprizlerine ek olarak, “Haftanın Her Günü Özel Teklifler” bölümünde kendilerine özel avantajlı dakika, SMS ve internet paketleri gibi Vodafone kampanyalarından, “Marka Fırsatları” bölümünde ise ulaşımdan yemeğe, etkinliklerden giyime, birçok ünlü markanın Vodafone’lulara özel avantajlarından faydalanabiliyorlar. Vodafone’un abonelerine sunduğu diğer hediyeler arasında Vodafone Arena’daki bir Beşiktaş maçını VIP tribününden izleme imkanı, özel konser ve etkinliklere bilet gibi sınırlı sayıdaki fırsatlar bulunuyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Abonelerimizi yaptığımız her işin merkezine yerleştiriyoruz. Bu doğrultuda her bir abonemize bizim için değerli olduklarını hissettirmeyi amaçlıyoruz. Biliyoruz ki, abonelerimizin bizi tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri onlara verdiğimiz değer. Bu strateji ile hem yeni hem de mevcut müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak tam 5 yıldır ‘En Çok Tavsiye Edilen Operatör’ olmayı sürdürüyoruz. Şimdi de müşteri memnuniyetinde yeni bir dönem başlatıyoruz. Tüm abonelerimize sürpriz hediyeler sunduğumuz ‘Pazartesi Sürprizi’ ile uzun yıllardır bizimle birlikte olan abonelerimizi de unutmuyor, birbirinden özel armağanlarla herkesi memnun etmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti konusu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da önceliklerimiz arasında yer alacak. Bu program ile başlattığımız yeni dönemde abonelerimizin her an yanlarında olduğumuzu hissetmelerini ve Vodafone’un avantajlarından daha fazla yararlanmalarını hedefliyoruz. Vodafone olarak, abonelerimize sunduğumuz bu avantajları artırarak onları daha çok memnun etmeyi sürdüreceğiz.”

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x