Vodafone’dan Dinamo Kiev – BJK maçına takım uçağıyla gitme şansı

Vodafone Karakartal’dan Şimdi de Kiev Fırsatı

Vodafone, KaraKartal aboneleri için yeni bir kampanya düzenliyor. “Kiev Karambolü” heyecanını en iyi anlatan 5 şanslı Vodafone KaraKartallı, 6 Aralık’ta oynanacak Dinamo Kiev – BJK maçına takım uçağıyla gitme şansı yakalayacak.

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal platformu kapsamında Beşiktaşlı aboneleri için düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. 28 Kasım’a kadar sürecek kampanya kapsamında, Kiev Karambolü heyecanını en iyi anlatan 5 şanslı Vodafone KaraKartallı, 6 Aralık’ta yapılacak Dinamo Kiev-BJK maçına takımla birlikte gitme şansı yakalayacak.

vodafone-karakartal

Vodafone’un düzenlediği yeni kampanyadan yararlanmak için #BizimleMisin yazıp boşluk bırakarak Kiev Karambolü heyecanını anlatan SMS’i 6666‘ya atmak ya da Avantaj Cepte üzerinden Kiev kampanya sayfasının alt bölümünde bulunan “KARAMBOLÜ ANLAT“butonuna tıklayarak Kiev Karambolü heyecanını anlatan SMS göndermek yeterli oluyor.

besiktas   

Kampanyadan sadece aktif Vodafone KaraKartal üyeleri yararlanabiliyor. Vodafone KaraKartal üyesi olmak için Vodafone hattından BJK1, BJK3 veya BJK5 yazıp 1903‘e göndermek gerekiyor.

bizimlesin-besiktas-vodafone

Beşiktaşlılar, Vodafone KaraKartal ile takımlarına destek oluyor

Vodafone KaraKartal platformuyla, Beşiktaşlı abonelere tarifeye ek aylık bir ücretle hem takımlarına destek olma hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı sunuluyor. Vodafone’un zengin tarife dünyasından kendilerine en uygun tarifeyi seçebilen Beşiktaşlı taraftarlar, aylık tarife ücretlerine ek 1 TL, 3 TL ve 5 TL’lik destek paketlerinden birini tercih ederek takımlarına destek olabiliyor. Ayrıca, ücretsiz maç bileti, imzalı forma ve top, takımla birlikte yurt dışına seyahat gibi özel fırsatlar ve ek iletişim faydaları kazanma fırsatına da sahip oluyorlar.

vodafone

Vodafone KaraKartal hakkında ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr/karakartal ziyaret edilebilir.

Hakkında PetaBayt

Petabayt teknoloji haberleri. Bizi sosyal medyada takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.