Web festivaline özel on binlerce ürün Media Markt’ta indirime giriyor

Web festivaline özel on binlerce ürün Media Markt’ta indirime giriyor!

Media Markt, Ocak ayının son günlerinde “içinizi ısıtacak” sloganıyla yeni bir kampanya düzenliyor, “Web Festivali” kapsamında on binlerce üründe indirim başlatıyor. Teknoloji severler, 31 Ocak tarihine kadar mediamarkt.com.tr’den yapacakları alışverişlerde yüzde 30’a varan indirim fırsatlarından yararlanma şansı bulacak.

Teknoloji severlere hızlı ve konforlu alışverişin yanı sıra gün içinde istenen saat aralıklarında adrese teslimat, mağazadan ücretsiz teslimat gibi kolaylıklar sunan media markt, “Web Festivali”ne özel on binlerce üründe indirim başlatıyor. 27 Ocak akşamı saat 22.00’da başlayacak ve 31 Ocak sabahı saat 07.00’a kadar sürecek “Web Festivali” kapsamında tüketiciler; beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, bilgisayarlardan cep telefonlarına ve televizyonlara kadar on binlerce üründe çeşitli indirim fırsatı yakalayacak. Yalnızca mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak kampanyadan tüketiciler, MediaMarkt’ın avantajlı fiyatlarının yanı sıra bu kampanyaya özel “sepetlerinde” de özel indirimler görecek.

Media Markt indirimleri için buradan devam edin

Beyaz eşyalarda ÖTV indirimine ek festival indirimi

27 Ocak akşamı saat 22.00’da başlayacak “Web Festivali” kapsamında media markt sitesinde beyaz eşyalarda ek indirimler uygulanacak. Tüm beyaz eşyalarda geçerli olacak indirim fırsatından tüketiciler, ÖTV indirimine ek olarak sepetlerinde yüzde 10’a varan indirimlerle faydalanacak.

Telefon, bilgisayar, fotoğraf makinesi, tablet… binlerce üründe indirim fırsatı

Sadece media markt sepetteki ürünlerde geçerli olacak festival indirimleri kapsamında tüm televizyonlarda ve konsollarda yüzde 10 indirim uygulanırken, seçili fotoğraf makinesi, telefon, tablet, bilgisayar, akıllı saat, elektrikli süpürgelerde ve taşınabilir ses ürünlerinde de yüzde 10 indirim gerçekleştirilecek. Taşınabilir şarj cihazlarında ve şarj kablolarında ise yine sepette yüzde 15 indirim uygulanacak.

Festival mutfak ürünlerinde de devam ediyor

Farklı ürün gruplarında indirimler uygulayarak herkese hitap eden Media Markt’ın festival indirimleri, mutfak ürünlerinde de geçerli olacak. Ankastrelere yüzde 10, Türk Kahvesi makineleri ve cezvelerde yüzde 20 indirim uygulayan media markt, pişirme gereçlerinde ise sepette yüzde 30 indirim gerçekleştirecek.

Kişisel bakım ürünleri de Web Festivali’yle indirime giriyor

Festivalin coşkusu kişisel bakım ürünlerinde de yaşanacak. Saç düzleştirici ve saç şekillendiricilerde sepette yüzde 20 indirim uygulanacak.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x