Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi 2 Ağustos’ta geliyor

Windows 10 için gelecek olan bu büyük güncellemeye mevcut kullanıcılar ücretsiz yararlanabilecek.

Şimdiye kadarki en güvenli Windows için yeni güvenlik özellikleri
Şimdiye kadarki en güvenli Windows olarak Windows 10 önemli güvenlik korumaları sunuyor. Günde 250 milyon siber tehditin olduğu günümüz dünyasında güvenlik hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bu tehditler veri veya kimlik kaybına neden olduğu gibi bundan kaynaklı kimlik hırsızlığına yol açabilir. Windows 10’la beraber gelen yerleşik koruma, Yıldönümü Güncellemesi’yle beraber gelen tüm yeni özellikleriyle birlikte size daha güvende tutuyor.
Tüm bireysel müşterilerimiz için Yıldönümü Güncellemesi iki yeni özellik getiriyor: Uygulamalar ve Websiteleri için Windows Hello ve Windows Defender:
İnternet kullanıcılarının yüzde 90’ı bir sitede kullanıp kaybettikleri şifrelerini bulmak yerine siteye girişi bıraktı çünkü güvenlik kullanımı henüz yeterince kolay değil. Yeni Windows Hello özellikleriyle aynı kolay ama güçlü Windows Hello güvenliğini Windows uygulamaları ve biyometrik kullanımını Microsoft Edge ile kullanabiliyorsunuz. Yıldönümü Güncellemesi aynı zamanda eşlik eden cihazların da Windows Hello yoluyla PC’nize ulaşmasına izin veriyor; böylelikle çabuk ve güvenli ulaşım seçenekleriniz artıyor.
Kötü amaçlı yazılımlara karşı ücretsiz hizmetimiz Windows Defender’daki yeniliklerse artık otomatik olarak düzenli PC taramaları yaparak size güvenlik durumunuz hakkında bildiri veya özetler yolluyor.
Yıldönümü Güncellemesi’yle birlikte kurumsal müşterilerimiz için onları günümüz tehditlerinden koruyacak iki büyük yeniliği de sunmanın heyecanı içindeyiz.
Günümüz siber saldırıları gittikçe daha saldırgan ve sınır tanımaz bir hal alıyor. Bu saldırılar kurumlara ortalama 12 milyon dolara mal oluyor. Windows Defender Advanced Threat Protection, ağlara düzenlenen gelişmiş saldırıları geniş bir tehdit stratejisi ve algılama gücüyle cevap vererek karşı koyuyor. Bu hizmet dünyanın en kapsamlı algılayıcıları, gelişmiş tehdit koruması, hem şirket içi güvenlik ortağı çalışanlardan oluşan Microsoft’un güvenlik takımıyla yürüyor. WDATP şimdi 700 binden fazla uç noktayı kapsıyor ve 300’den fazla kurumsal şirketin pilotu tarafından, 70 ülkede kullanılıyor.
Devamı için tıklayın

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x