Xiaomi – Gearbest Ortaklığında Yeni Redmi S2 Telefon Resmi Olarak Türkiye’de

Çin’in önde gelen e-ticaret platformu GearBest, Xiaomi’nin Redmi S2 model telefonu ile Türkiye pazarına giriyor. Gamesweek İstanbul fuarında tanıtılacak telefon ile beraber Xiaomi’de Türkiye pazarına girmiş olacak.

Piksel binning teknolojisiyle desteklenen ve AI Beautify özelliğine sahip 16MP ön kamerasıyla en iyi Redmi telefon olarak lanse edilen cihaz 6 Haziran’ta tanıtılacak.

Gamesweek Istanbul’da Premiere Lansmanı

Her yıl 3000’in üzerinde yabancı katılımcıyı buluşturan Gamesweek Istanbul, her yıl düzenlenen olağanüstü yabancı oyuncu, turist, her yaştan oyuncu ve teknoloji meraklılarının, oyun stüdyolarının, üniversitelerin ve önde gelen oyun şirketlerinin katılımıyla, dünyanın önde gelen sergi markası CNR Holding tarafından gerçekleştiriliyor. Fuarda en yeni oyunlar ve teknolojiler sergilenecek.

Gamesweek 2018’deki ana katılımcılardan biri olan GearBest, en iyi ürünlerini sunmak için Xiaomi ile ortak sergi düzenleyecek.

GearBest Yerelleşiyor

İstanbul’da bir depo açan ve resmi olarak Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan GearBest, yerel bir kargo firması ile de çalışmaya başlayacak.

Her ay dünya çapında 160 milyondan fazla ziyaretçiye hizmet veren firmanın Türkiye’de uzun zamandır beklenen Xiaomi ürünlerini satması markanın hayranlarını heyecanlandırdır.

Xiaomi ürünleri uygun fiyatı ve kaliteli donanıma sahip ürünleri ile biliniyor.

guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
xiaomi gearbest
xiaomi gearbest

Dünyanın önde gelen e-ticaret platformu GearBest ve teknoloji lideri Xiaomi, ortak bir çalışma ile Xiaomi’nin en yeni telefonu Redmi S2’yi Türkiye pazarına önümüzdeki ayın başında sunacak. Selfie çekimlerinde en iyi Redmi telefon olarak nitelendirilen Redmi S2, yapay zekalı çift kamera ve piksel birleştirme teknolojisiyle AI Beautify özelliğine sahip 16MP ön kamera özelliklerini barındırıyor.

GearBest bu ortaklıkla Redmi S2’nin Türkiye pazarına girişini duyurmak amacıyla, Xiaomi akıllı telefonlarını ve ekosistem ürünlerini, 6-10 Haziran’da İstanbul’da düzenlenecek olan GamesWeek fuarında tanıtacak. 6 Haziran günü GearBest standında bir basın toplantısı düzenlenecek.

Gamesweek Istanbul’da görücüye çıkacak

Lider fuar markası CNR Holding’in her yıl düzenlediği ve en yeni oyun ve teknolojilerin tanıtıldığı Gamesweek Istanbul, fenomenler, turistler, tüm yaştan oyuncu ve teknoloji meraklıları, oyun stüdyoları, üniversiteler ve lider oyun şirketleri dahil olmak üzere 3000’in üzerinde yabancı katılımcıya ev sahipliği yapıyor.

Gamesweek 2018’in ana katılımcılarından olan GearBest, fuara Xiaomi ile ortak katılacak ve firmanın yıldız ürünlerini ve yeni akıllı telefonlarını da fuarda tanıtıyor olacak.

GearBest Türkiye’de

Dikkat çeken küresel trafiği ve tercih sebebi politikalarıyla B2C e-ticaret sitesi GearBest, 2018’in dördüncü çeyreğinde bireysel satıcı ve markalara da platformunu açmaya hazırlanıyor. GearBest Türkiye’de de yerelleştirme çalışmalarına hız verdi. Yerel kargo şirketleriyle anlaşan İstanbul deposu, mayıs ayında robot destekli olarak resmi olarak çalışmaya başlayacak. Ürünlerin %50’sini bu depodan göndermeyi hedefleyen GearBest, bununla birlikte Türkiye ofisini de açtı. Ofiste yerel müşterilere en iyi hizmeti sağlamak için Türk personelle çalışmalarını sürdüren GearBest, canlı sohbet ve daha fazla akıllı araçla birlikte Türkiye’deki gelişimini hızlandırmaya devam ediyor.

Dünya çapında aylık 160 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan GearBest, yerel marka ve ürünlerin küresel pazarda sunulmalarına da yardımcı oluyor, bu sayede Türkiye’nin uluslararası ticaretine de katkı sağlıyor. GearBest uzun yıllara yayılan tecrübesiyle, Türkiye’nin en kapsamlı e-ticaret sitesi olma hedefi için çalışmalarına devam ediyor.

Xiaomi Redmi S2 özel satışı, haziran ayının ikinci haftası başlayacak.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x