Xiaomi Mi Pad İncelemesi

Mükemmel pil ömrü, güzel bir kamera ve ses desteği

Xiaomi markası dünyada çok fazla konuşulmaya başladı. Türkiye pazarını da gireceği resmi ağızlardan onaylanınca biz de büyük bir beklenti oluştu. Tabi bunda en büyük etken kaliteli ürünleri uygun fiyata bekleyenlerin çok fazla olması. Bizce çok uygun fiyatla girmeyecekler TR pazarına. Piyasada yeni oyuncu olması da kötü bir şey değil sonuçta.

Dediğimiz gibi herkes bu markanın cihazlarını merak ediyor ve web üzerinde yüzlerce yazı bulunmakta. Bizde TabletNews.com incelediği Xiaomi Mi Pad ürünün kısa bir çevirisini sunuyoruz.

Xiaomi-Mi-Pad-review_016-660x495

7.9 inç TEGRA K1 işlemci sahip ürün 1 Temmuz 2014 tarihinde satışa sunuldu. Aynı gün 4 dk da 50.000 adet satış rakamına ulaştı. Çin’de 240$ olan ürünü bir İtalyan online satış mağazasında 299 euro gözüküyor. Büyük ihtimalle kendi ithalati olan bu ürün Xiaomi’nin fiyat politikasını temsil etmiyor.

Tabletin iPad Mini’ye benzer bir tasarımı var. Mavi, yeşil, sarı, pembe, beyaz veya gri renkleri var ve kalınlığı 8.5 mm. Ağırlık ise iPad Mini’den sadece 30gram daha ağır. Tam 360gr. Boyutların geri kalanı ise iPad mini ile aynı.

Xiaomi-Mi-Pad-review_025-660x495

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x