Yapı Kredi Cüzdan’ın 1. yaşına özel mobil ödemelere 100 TL kampanyası

Mobil ödeme ile yapılacak alışverişlere kampanyalar yapılmaya başladı. Yeni teknoloji telefonu olan yani NFC ve yeniş model Android akıllı telefonu olanlar için Yapı Kredi’den mobil ödeme kampanyası. Yapılacak olan ilk mobil alışverişe tam 100 TL iade. 

İşte bankanın kampanya duyurusu duyurusu

Yapı Kredi Cüzdan’ın 1. yaşına özel 14 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında mobil ödeme kullanarak yapacağınız alışverişlerde 100 TL indirim!

Mobil Ödeme yapabilmek için
– Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.
– Cihazın ayarlar bölümünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.
– Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapılmak istenen kartın mobil ödemeye açılması ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.
– Ödeme esnasında akıllı cihazın temassız özellikli POS terminaline yaklaştırılması yeterlidir.
– Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra ödeme esnasında uygulamayı açmanıza gerek kalmaz, cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak cihazınızı uyandırmanız ödeme yapmak için yeterlidir.

Kampanyaya katılmak için
– Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin.
– Uygulamaya giriş yapın.*
– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
*Yapı Kredi Cüzdan şifreniz, Yapı Kredi İnternet Şube ya da Mobil Şube şifreniz ile aynıdır, Eğer şifreniz yoksa Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şubelerimizden “Şifre Al”ı tıklayarak hızlıca oluşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması hakkında bilgi almak ve uygulamayı indirmek için aşağıdaki kaynak siteye gidiniz. 

Yapı Kredi sitesinden takip ediniz

Dikkat edilmesi gerekenler

Bu kampanya mobil ödemeyi ilk defa kullanacaklar için yapılmış. 

Telefonunuz NFC özelliğine sahip olmalı

Android yazılımlı telefonunuzun versiyonu en az 4.4.2 olmalı. 

 

Banka kampanya koşullarını aşağıdaki gibi açıklamış. 

Yapı kredinin açıkladığı kampanya koşulları
Kampanya dahilinde 14 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden ilk defa yapılacak mobil ödeme işlemlerinde 100 TL’ye kadar iade yapılacaktır. Kampanyadan sadece Yapı Kredi Cüzdan üzerinden ilk kez mobil ödeme ile alışveriş yapacak kişiler yararlanabilecektir. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir. Daha önce Yapı Kredi Cüzdan ile mobil ödeme yapan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Bu müşteriler “Yapı Kredi Cüzdan’a özel mobil ödeme işlemlerinde %25 puan hediye” kampanyasından faydalanabilirler. Detaylar için tıklayınız. İlk kez mobil ödeme yapan müşterilerin toplamda yapacakları 100 TL’ye kadar olan mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil edilecektir. Yapılan mobil ödeme işlemleri toplamda 100 TL’yi geçtiği durumda en fazla 100 TL değerinde iade gerçekleştirilecektir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka poslarından yapılacak alışverişler dahildir. Kampanyaya katılmak için Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır. Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödeme açılması gerekmektedir. Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. 50 TL’ye kadar yapılan mobil ödeme işlemlerinde şifre girilmesine gerek yoktur. 50 TL ve üzeri mobil ödeme işlemleri POS’tan şifre girerek tamamlanılabilir. Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılan iadeler 20 Ocak 2017 tarihine kadar bireysel kredi kartının ekstresine yansıtılarak yapılacaktır. Bir müşteriye en fazla 100 TL iade yapılabilir. Kampanya diğer Yapı Kredi Cüzdan mobil ödeme kampanyaları ile birleştirilebilir. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x