Yeni iPhone Modelleri Bugün Tanıtılıyor Modeller Belli Oldu

Yeni iPhone modellerinin isimleri hakkında bu sefer çok fazla ve doğru bilgi gelmedi. Bir çok sızıntı paylaşıldı ama henüz kimse model isimlerinin ne olduğu bilmiyor. Fakat son günde bir doğrulma geldi olarak sayabiliriz. Apple.com her sene tanıtım olduğunda alışveriş sayfasını kapatıyor ve tanıtımdan sonra açıyor. Sayfa kapalı bile olsa ürünler aslında sitede yer alıyor fakat ziyaretçilere gözükmüyor.

Fakat web sitesinin teknik detaylarında modeller bulunabilir durumdaydı. Yetkililer bu durumu fark edene kadar ekran görüntüleri alındı ve yeni iPhone modellerinin isimleri alındı.

5.8 inç ekrana ve 3 farklı depolama seçeneği ile gelecek olan iPhone Xs ile başlıyoruz.  64GB, 256GB ve 512GB depolama seçeneği bulunan cihazın renk seçenekleri ise tanıdık: Gümüş, Uzay Gri ve Altın.

Sıradaki iPhone 6s Max bir 6.5 ”ekran 64GB, 256GB veya 512GB depolama alanına sahip. Renkler ise aynı.

Üçüncü modelin ismi iPhone Xr olacak. 6.1 inç ekrana sahip olacak ve depolama seçenekleri 64GB, 128GB ve 256GB. Bu model çok renkli bir cihaz: Siyah, Kırmızı, Sarı, Mavi, Mercan arasında seçim yapabileceksiniz.

Güncelleme: iPhone Xc isimli modelde site kaynağında keşfedildi.

Modelleri belli eden resimler ise aşağıdaki gibi. 

xml-apple

Sadece telefonlar değil, bir de Apple Watch tanıtımı yapılacak. Apple Watch Series 4, önceki modellerden daha büyük bir saat. 400m den 44mm2ye, 38mm’den 42mm’ye büyüdü. Son olarak, bir dizi silikon ve deri kılıfı var. Orman yeşili, Cape Cod Blue ve Şakayık Pembe deri seçenekleri ve Pembe Kum, Mavi Ufuk, Nektarin ve Lavanta Gri  ise silikon kılıf renk seçenekleri.

Ancak yeni iPad’lerden bahsetmedik. Bu sebeple bu gece bir ipad gösterisi olmayabilir. Belki sonbaharda bir şeyler çıkabilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x