Zenginler İçin Sosyal Medya Uygulaması Aylık 1000 Dolar

Sosyal medyanın içine katılmak istediğiniz zaman, kim olduğunuza bakılmaz ve kesinlikle dışlanmazsınız. Facebook, Twitter ya da Instagram olsun akıllı telefonunuz veya bilgisayarınız ile sadece ücretsiz bir hesap açın. Artık bütün dünya gözlerinizin önünde. Gerisi size kalmış. Fakat bu sosyal medya uygulaması Rich Kids herkese göre değil.

Rich Kids (Zengin Çocuklar) isimli uygulama kendini “dünyanın en seçkin sosyal ağı” olarak duyurdu. Bildiğimiz sosyal ağların aksine ücretsiz olarak değil aylık üyelik bedeli talep ediliyor. Kapalı bir topluluk değil. Facebook hesabınız varsa, ücretsiz üye olabilirsiniz. Fakat paylaşım yapabilmek için 1000$ aylık üyelik masrafını karşılamalısınız.

Peki neden bu kadar yüksek bir ücreti bu uygulama için vermelisiniz? Rich Kids uygulamasına göre; Instagram gibi mecralarda zenginlerin önce çıkmasının kolay olmadığını söylüyor. Bunun yerine Rich Kids uygulamasında üyelik satın alarak ön plana çıkabilecekler.

Onları misyonları aşağıdaki gibi açıklıyorlar;

Biz farklı bir şey yarattık. Üyelerimizin zarif ve anlamlı bir şekilde göz olmasını sağladığımız sosyal bir ağ yarattık. Rich Kids uygulamasında sadece üyeler fotoğraf paylaşabilir. Üyelik bedeli aylık 1000$ ve bu parayı ödeyenler sadece ayrıcalıklardan faydalanır. Uygulama sahipleri, bu uygulama ile fakir çocuklara yardım imkanı doğabileceğini söylüyor. Zengin çocukların takipçileri ile daha iyi iletişim kurmasını sağlayacağını da düşünüyor.

zengin-cocuk-uygulamasi

Çok pahalı geldiyse size göre değil yazmışlar sitelerine.

Daha öncede bu tarz uygulamalar denendi. Pek tutmadığını söyleyebiliriz. Merak için 15-20 kişi ödeme yaparsa amacına ulaşmış diyebiliriz.

Uygulama iPhone ve türevleri için üretilmiş. Göz atmak isterseniz tıklayın.

“Sıradan Adamdan” Zengin Çocuklar Nerede Uyur Fakir Çocuklar Nerede Uyur videosu izleyin daha iyi.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x