LG V30 Bu Akşam Tanıtılıyor İşte Bilinen Özellikleri

LG V30 Ses

Ses konusunda ise LG, B & O Play tarafından ayarlanmış bir Hi-Fi Quad DAC sunuyor. LG ayrıca, seçilmiş pazarlar için mümkün olmasına rağmen yakışıklı B & O Play kulaklıklar ile geleceğini belirtiyor. Hi-Fi Ses Kaydı, videoya ya da telefona ses kaydı yaparken harika bir ses elde edeceğiniz anlamına gelirken, V30’da ayrıca müzik impuls tepkisini ayarlayıp zevkinize göre ayarlamanızı sağlayan dijital filtreler bulunur.

Bu seferki en büyük değişiklik, MQA’yı destekleyen ilk cihaz. Bu özellik ile küçük bir dosya boyutunu, hiçbir kalite kaybı olmaksızın yüksek çözünürlükte ses akışına sahip olamasına izin verir. Kristal netliğinde bir ses sağlamak için önemli bir özellik.

İkinci ekran öldü, Yaşasın sanal ekran

LG V10 ile başlayan ikinci ekran V serisinin önemli bir özelliği oldu. Ancak 18: 9 ekran ile buna gerek kalmadı ve ikinci ekran yazılım olarak eklendi. Ekran istediğiniz gibi taşıyabileceğiniz sanal kısayollar diyebiliriz.

Android 7 ile gelecek olan LG V30’a Android 8 Oreo sözü verildi. Zamanı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

LG V30 Plus modeli diğerinden çok farklı değil

V30 ve V30 Plus olmak üzere iki farklı modele sahip olacak. İkincisinde daha fazla RAM ve belki daha büyük bir ekran olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat sadece depolama alanı değişiyor. 64GB yerine 128GB dahili depolama ile gelen Plus’ta baka farklı hiç bir şey yok.

Aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı renk var.

V30, Aurora Siyahı, Bulut Gümüşü, Faslı Mavi ve Lavanta Mavisi olacak.

Ne zaman çıkacak ve fiyatı?

Telefon 21 Eylül’de Güney Kore’de satışa çıkacak. Sonrasında global pazara doğru yola çıkıyor. Fiyatı ise 699$ civarında olması bekleniyor. Rakibi Samsung amiral gemilerinden 100$ daha ucuz. Türkiye fiyatında ise değişen bir şey yok. LG G6 halen 2500 TL’ye satılıyor. V30’U da tahmin edebilirsiniz.

%10 TRT Vergisi
%18 KDV
%25 ÖTV (Özel tüketim vergisi)

4000 TL’ye yakın bir fiyatı olacaktır.

LG v30 bu akşam Almanya / Berlin IFA fuarında resmi olarak tanıtılacak.

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan

LG V30 yine tasarım olarak bekleneni vermiş. G3 modelinden sonra alınabilir duruyor. Fiyat önemli tabi.

Acacia

LG V30 güzel olmuş cidden.

Lapatya

Sorunları var mı bilmeden nasıl alınır? Bu kadar problemden sonra LG’nin karizma yerle bir.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x