Turkcell Bip’ten Büyük Çıkış Geldi 2 Günde 2 Milyon Kişi Katıldı

Turkcell Bip mesajlaşma uygulaması, son günlerde yaşanan Whatsapp gizlilik sözleşmesi tartışması ile en çok üye alan uygulamalardan oldu.

Bugün 100.000 kişi Bip’e katıldı haberleri ajasnlara düşmüştü ki Turkcell Bip sosyal medya hesaplarından 48 saat içinde 2 milyonu aşkın kişiye hoş geldin mesajı gönderdi.

İşte yayınlanan o mesaj

 Turkcell Bip Nedir?

Turkcell Bip sayfasından aşağıdaki cümlelerle Bip hizmetini tanımlıyor.

BiP, her şeyiyle bizim, her şeyiyle Türkiye’nin yerli uygulaması!
%100 Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, ücretsiz iletişim ve yaşam platformu. BiP senin yol arkadaşın, mesajlaşmadan çok daha fazlası. Magazinden spora, hava durumundan döviz kurlarına, günlük hayatında hizmetler keşfetmen için seni bekliyor.

Her Dilde Mesajlaş
BiP’in çeviri özelliği sayesinde, sınır tanımayan iletişim parmaklarının ucunda. Arkadaşlarınla her dilde mesajlaşabilir, gelen mesajlarını istediğin dile çevirebilirsin.

BiP Acil Durum ile İletişim
BiP Acil Durum Butonu ile acil durumda ulaşmak istediğiniz kişilere nasıl olduğunuzu konumunuzla birlikte BiP’ten tek tuşla gönderebilir, onları internet üzerinden BiP ile arayabilirsiniz.

10 Kişiyle HD Görüntülü Görüşme
Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğin gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin.

Bip ücretlendirme

BiP mobil uygulamasını indirmek ücretsizdir.

Turkcell abonesiyseniz;

BiP’ten metin, fotoğraf ve video gönderimleriniz internet kotanızdan düşmez. Diğer paylaşımlarınız paketiniz varsa internet paketinizden, yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
BiP uygulaması hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte alınabilir. BiP ile beraber alınan hız kısıtlı internet paketi bittiğinde, internet erişim hızı ile birlikte BiP kullanım hızı da 96 kbps’a indirilecektir.
Diğer operatör abonelerinin BiP kullanımları; varsa internet paketlerinden, yoksa standart mobil internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell ve diğer operatör aboneleri için;
BiP ile internet üzerinden yapılan sesli/görüntülü arama ve aranmalar varsa internet paketinizden düşer yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
Uygulama aracılığı ile yapılan GSM aramaları varsa ses paketinizden düşer, yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
Uygulama, mobil şebeke üzerinden erişimin yanında bulunduğunuz ortamdaki kablosuz internet bağlantısı (wi-fi) üzerinden de kullanılabilir. Bu durumda uygulamaya erişim için gerçekleştirilen data kullanımı Turkcell tarafından ücretlendirilmeyeceği için söz konusu data kullanımından Turkcell sorumlu değildir.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x